Zondag 18 Augustus 2019

10u35 – Concert (Cour des Espagnols)

Astor PIAZZOLA — “Café 1930” uit “L’histoire du Tango” voor cello en marimba (1986)
Reynaldo HAHN — “À Chloris” uit 20 Melodieën, 2de bundel, voor cello en marimba (1913)
Johann Sebastian BACH — Sarabande uit suite nr. 5 voor cello solo, BWV 1011 (1717-23)
Eric SAMMUT — “Marcello” voor cello en marimba (2003) 
Manuel DE FALLA — “Nana” uit “Zeven Spaanse volksliedjes” voor cello en marimba, G. 40 (1914)
Benjamin ATTAHIR — “Réminiscence/Obsession III” voor marimba solo (2014)
Marin MARAIS — “Couplets de Folies d’Espagne” voor cello en marimba (1701) 
Simon VANNESTE — “Psychose”, wereldcreatie voor cello en marimba (2019)

Thibault BLANCHARD-DUBOIS – cello, Jean-Sébastien BORSARELLO – marimba

 

12u00 – Concert Rising Stars – (Chapelle baroque)

Programme à déterminer avec les jeunes talents invités

 

13u00 – Picknickmand

Escabeche van sardines, Italiaanse pastasalade, gekonfijte courgettes, tomatenslaatje van de Blanche Ferme, boerenpastei, gekonfijt parelhoen in wijnbladeren, tomatensla, coppa. Fruit.

 

14u00 - Kinderconcert

Sergej Prokofjev, “Peter en de Wolf”, muzikaal kindersprookje, op. 67 (1936) 

Jean PREVOT – fluit, Pierre DEVOS – hobo, Marie-Hélène ADNET – klarinet, Daniel DEMOUSTIEZ – fagot, Pascal MOREAU – hoorn, Jean-Sébastien BORSARELLO – slagwerk, Karin LECHNER – piano, ??? – viool, ??? – viool, ??? – altviool, Thibault BLANCHARD-DUBOIS – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas, Myriam MARIAULLE – vertelster, David COHEN – dirigent

 

15u30 – Concert Rising Stars

BACH Carl Philipp Emanuel — Sonate « Hamburger » en sol majeur pour flûte & piano, H. 564, Wq. 133 (1786)
MOZART Franz Xaver Wolfgang — Rondo en mi mineur pour flûte & piano, FXWM VI:10 (1810)
SCHUBERT Franz — Introduction & variations en mi mineur pour flûte & piano sur « Trockne Blumen », D. 802, Op. Post. 160 (1824)

 

17u30 – Slotconcert – Sint-Pieterskerk

Elizabeth BROWN — “Island Nocturnes” voor fluit, hoorn en klavierkwartet (2017)

Jean PREVOT – fluit, Pascal MOREAU – hoorn, ??? – viool, ??? – altviool, ??? – cello, Karin LECHNER – piano

Robert Schumann, “Fantasiestücke” voor cello en piano, op. 73 (1849)

David COHEN – cello, Karin LECHNER – piano

Erik SATIE — “Gymnopédies” of uittreksels uit “Gnossiennes” voor piano solo

Karin LECHNER – piano

Franz SCHUBERT — Strijkkwintet “Forellenkwintet” in A-majeur, D. 667 (1819)

Hrachya AVANESYAN, Garreth LUBBE – altviool, David COHEN – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas, Karin LECHNER – piano

Armand AMAR — “Va, vis & deviens” voor altfluit, cello, strijkorkest en piano (2005)

Jean PREVOT – fluit, David COHEN – cello, Hrachya AVANESYAN – viool, Quentin VOGEL – viool, Noé INUI – viool, Pierre-Alain BARON – viool, Marc SABBAH – altviool, Rahel COQUEMA – altviool, Thibault BLANCHARD-DUBOIS – cello, Pauline VIDAL – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas, Karin LECHNER – piano

Osvaldo GOLIJOV “Last Round – Deaths of the Angel” voor strijkorkest (1996)

 

Hrachya AVANESYAN, Quentin VOGEL – viool, Noé INUI – viool, Pierre-Alain BARON – viool, Marc SABBAH – altviool, Rahel COQUEMA – altviool, Thibault BLANCHARD-DUBOIS – cello, Pauline VIDAL – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas

 

————————–

Overdag vinden de concerten op de volgende plekken plaats: Denderkaaien, Dendertuinen, Spaanse Koer, Barokke kapel, Oude garage, enz.

Bij slecht weer worden voor de openluchtconcerten alternatieve plekken voorzien.

Alle festivalmaaltijden zijn in de ticketprijs (drie dagen of dagticket) voor “Les Sons Intensifs” inbegrepen. Drank niet inbegrepen.