Zondag 14 augustus

Concert F – Aperitiefconcert

10u30 – Cours des Espagnols of Klooster

Programma te bepalen

Strijkkwartet MADERA : Joanna STARUCH-SMOLEC – viool, Lorenz SWYNGEDOUW – viool, Jean-François DURDU – altviool, Anna COMELLAS – cello

Concert G – « The Roads of Time ~ De wegen des tijds »

12u00 – Theater Jean-Claude DROUOT

Johann Sebastian BACH — Chaconne de la Partita II in D mineur voor viool, BWV 1004 (1720)

Corinne CHAPELLE – viool

John CAGE — « Living Room Music » voor percussie- & discussiekwartet, met of zonder instrumentale solo (1940)

David COHEN, Uxia MARTINEZ BOTANA, Jean PREVOT, Dana ZEMTSOV – percussie

Mindaugas PIECAITIS — « CATcerto » voor kat soliste aan de piano & orkest (2009)

Nora le Chat – piano, Andrej BIELOW – viool, Nikita BORISO-GLEBSKY – viool, Solenne PAÏDASSI – viool, Joanna STARUCH-SMOLEC – viool, Lorenz SWYNGEDOUW – viool, Julien POLI – altoviool, Joël WATERMAN – altoviool, Anna COMELLAS – cello, Claude FROCHAUX – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas, Jean PREVOT – fluit, Nathalie LEFEVRE – klarinet, Eléonore CAVALIERE – percussie (directie : David COHEN)

Concert H – Voor kinderen ~ Children’s concert

14u45 of 15u00 – Kerk Saint–Pierre

Johann Sebastian BACH — Concerto in D mineur voor 2 violen & strijkers, BWV 1043 (ca. 1719)

Corinne CHAPELLE, Andrej BIELOW – solo violen, Nikita BORISO-GLEBSKY – viool, Solenne PAÏDASSI – viool, Joël WATERMAN – altviool, Dana ZEMTSOV – altviool, Claude FROCHAUX – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas
(Leiding : David COHEN)

Leoš JANÁCEK — « Pohádka », verhaal voor cello & piano (1910)

David COHEN – cello & voordrager, Andreas HERING – piano

Camille SAINT–SAENS — « Het Carnaval der Dieren », grote zoölogische fantasie voor fluit, klarinet, percussie, pianos & strijkers, R. 125 (1886)

Jean PREVOT – fluit, Nathalie LEFEVRE – klarinet, Eléonore CAVALIERE – percussie, Andreas HERING – piano, Claudio TROVAJOLI – piano, Andrej BIELOW – viool, Nikita BORISO-GLEBSKY – viool, Solenne PAÏDASSI – viool, Joanna STARUCH-SMOLEC – viool, Lorenz SWYNGEDOUW – viool, Julien POLI – altoviool, Joël WATERMAN – altoviool, Anna COMELLAS – cello, Claude FROCHAUX – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas (directie : David COHEN)

Concert I – « Only the journey matters ~ Alleen de reis is belangrijk »

17u45 – Kerk Saint–Pierre

Richard STRAUSS — « Metamorphosen » voor strijkseptet (1945)

Andrej BIELOW – viool, Nikita BORISO-GLEBSKY – viool, Joël WATERMAN – altviool, Dana ZEMTSOV – altviool, David COHEN – cello, Claude FROCHAUX – cello, Uxia MARTINEZ BOTANA – contrabas

Anton Stepanovitch ARENSKI — Trio n°1 in D mineur voor viool, cello & piano, op. 32 (1894)

Andrej BIELOW – viool, David COHEN – cello, Claudio TROVAJOLI – piano

Félix MENDELSSOHN BARTHOLDY — Octet in E flat majeur voor 4 violen, 2 altviolen & 2 cello’s, op. 20 (1825)

Andrej BIELOW – viool, Nikita BORISO-GLEBSKY– viool, Corinne CHAPELLE – viool, Solenne PAÏDASSI – viool, Joël WATERMAN – altviool, Dana ZEMTSOV – altviool, David COHEN – cello, Claude FROCHAUX – cello

Retour en haut